Biezonderwijs > CliniClowns verblijden leerlingen op De Bodde via speciale app

CliniClowns verblijden leerlingen op De Bodde via speciale app

Veel mensen denken dat de CliniClowns enkel voor ernstig zieke kinderen is, maar dat is niet het geval. Bij De Bodde zijn we alweer enige tijd aan het werken met de CliniClowns via een speciale app. Een van de docenten die ermee werkt is Dianne, zij is erg enthousiast is over het fijne contact met de CliniClowns.

“De CliniClowns waren al eens langs geweest op de Bodde met een voorstelling. Toen ik hoorde dat kinderen ook met de clowns kunnen videobellen, was ik gelijk enthousiast”, vertelt ze. “Het is echt een feestje”, aldus Dianne. Zij vindt het contact met de CliniClowns voor de verstandelijk beperkte kinderen van De Bodde erg belangrijk. “Voor de kinderen is het echt even ontspannen.” Maar hoe reageren onze leerlingen erop? Bekijk het zelf in onderstaand filmpje.

DE KRACHT VAN SAMEN

We werken samen met de leerlingen, hun ouders, onze collega’s en met de mensen en instanties om ons heen. Ieder vanuit zijn eigen expertise, in de wetenschap dat we samen het verschil maken voor onze leerlingen.